Obserwatorzy

piątek, 25 lipca 2014

Wyzwanie blogowe #2 || Dlaczego bloguję

Dzisiaj kolejny dzień wyzwania. Tym razem odpowiem Wam na pytanie dlaczego bloguję :)


Od czego to się zaczęło? Hmmm..

Od kilku lat namiętnie oglądałam filmiki kosmetyczne na youtubie. Bardzo lubiłam spędzać w ten sposób mój wolny czas. Jeżeli chodzi o sam temat, to od zawsze interesowałam się kosmetykami. Już jako mała dziewczynka zamykałam się w łazience, podkradałam mamie kosmetyki i tworzyłam bajeczne makijaże :)

Zaczęłam malować się już w technikum. Zazwyczaj bardzo delikatnie podkreślałam rzęsy a usta musnęłam błyszczykiem i to tyle. Mimo że interesowałam się już makijażami itp. nie przenosiłam to na życie codzienne.

Moja wielką pasją od zawsze było fantazyjne zdobienie paznokci, do dzisiaj bardzo to lubię. Po zakończeniu technikum zdecydowałam się rozpocząć naukę w studium kosmetycznym. Ale wciąż mi było mało więc poszłam na studia o kierunku kosmetologia :)

Takim dopełnieniem było właśnie oglądanie filmików na youtubie i przeglądanie blogów kosmetycznych. Lubiłam pogłębiać wiedzę o nowinkach kosmetycznych, czytać opinie innych dziewczyn o danym kosmetyku. Zaczęłam również bardziej zwracać uwagę na składy chemiczne produktów.

Od jakiegoś czasu chciałam i ja dołączyć do tego świata ale nie mogłam się jakoś za to zabrać..
W końcu przełamałam się i w wolnym czasie zaczęłam opisywać i dzielić się moimi odczuciami na temat używanych kosmetyków.
Pisać o moich ulubieńcach, ale i o produktach które kompletnie się u mnie nie sprawdziły.

Bardzo lubię spędzać wolny czas w ten sposób, wymieniać się opiniami z innymi blogerkami kosmetycznymi oraz rozwijać moją pasję :)

To tyle na dzisiaj :)

Do jutra :*

I.

7 komentarzy:

 1. Świetny temat na posta : ) . Ja , " zaraziłam " się blogowaniem od koleżanki , niestety ona już zakończyła przygodę z blogiem , a ja nadal rozwijam się w tym kierunku : D . Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! + Zapraszam do mnie : lublins.blogspot.com .

  OdpowiedzUsuń
 2. Super temat!!! Lekki i bardzo przyjemnie się czyta. To takie ciekawostki ukryte za "kulisami bloga" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zawsze chciałam nagrywać na YT. Niestety nie byłam na tyle odważna, żeby prowadzić swój kanał, wiec prowadzę bloga. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzeję do YouTube :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze mną też tak było :*
  +Obserwuję, wpadnij na nowe rozdanie gdzie możesz wygrać Tangle Teezer'a
  Mój blog: http://silkybomb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd taka urocza toaletka, właśnie poszukuję czegoś takiego ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz ♥ :)